Sekmadienis, 23 sausio, 2022

Super automobilių nuomos vadovas

Prabangaus automobilio nuoma Europoje ar kitur pasaulyje yra tai, ką mes visi turėtume daryti dažniau. Jei „Porsche“ važiuos kalnų keliu Alpėse, prabangus visureigis mūsų žiemos atostogų metu ar „Ferrari“ išskirtiniam poilsiui kur nors geriausiuose Europos keliuose.

Važiuodami prabangiu ar egzotišku automobiliu, bet kuri kelionė taps geresne patirtimi.

Tačiau kaip dažnai gyvenime, nuomojant prabangų automobilį reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Išnaudokite dažniausiai brangių automobilių nuomos Vilniuje patirtį. Mes suteikiame jums viską, apie ką turite žinoti, kai išsinuomojate prabangų automobilį.

Atlikite tyrimus prieš kelionę

Būti spontaniškam yra gerai. Tačiau be išlygų beveik neabejotinai vietoj svajonių automobilio atsidursite hečbeke.

Suplanuokite iš anksto ir rezervuokite superautomobilį prieš atvykdami į tikslą. Paklauskite savęs, ką norite daryti su savo automobiliu. Visų svajonių metu nepamirškite atsižvelgti į praktiškumą ir kainą.

Paprašykite modelio garantijos

Įsirinkite tikslų prabangos ar egzotiško automobilio modelį. Įsitikinkite, kad modelis yra garantuotas. Visada bus neaišku, tačiau iš mūsų patirties dažniausiai pristatomi užsakyti automobiliai.

Apsvarstykite savo bagažo dydį, kad jis tilptų į jūsų superautomobilį

Visureigiai paprastai nėra problema, daugybė kelionei skirtų krepšių nėra problema. Tačiau superautomobilių vieta dažnai yra labai ribota. Sprendimas gali būti:

Suplanuokite kelionę kaip kilpą ir grįžkite į tą patį viešbutį, kuriame galėsite laikyti didesnius krepšius. Arba tiesiog apsvarstykite galimybę mažiau pakuoti ir palikite nereikalingus daiktus namuose.

Be sportinių automobilių, „Porsche“ modeliai daro išimtį ir turi pakankamai vietos dviem rankinių bagažinėms ir net šiek tiek papildomos vietos ant galinės sėdynės. Bet apskritai mes rekomenduojame pasiimti ne daugiau kaip du superautomobilio krepšius.

Venkite vienos krypties nuomos, kad sutaupytumėte

Prabangių automobilių pristatymas paprastai atliekamas sunkvežimio gale. Transportavimo ir vairuotojo išlaidos gali lengvai viršyti nuomos dienos kainą, atsižvelgiant į atstumą tarp garažo ir jūsų buvimo vietos. Kas mus atveda prie kito logiško patarimo.

Nuoma iš didžiųjų miestų

Jei galite pradėti savo prabangaus automobilio nuomą iš didelio miesto ir grįžti į tą pačią vietą, galite išvengti didelių pristatymo mokesčių.

Stebėkite pridedamą ridą

Prieš išsinuomodami prabangų automobilį, pagalvokite apie bendrą jūsų kelionei reikalingą ridą, kad išvengtumėte brangių staigmenų dėl papildomos ridos.

Įtraukta rida dažnai neviršija 150 kilometrų per dieną. Tai nėra daug, o „Ferrari“ vienas papildomas kilometras gali kainuoti nuo keturių iki devynių eurų, priklausomai nuo automobilio modelio.

Venkite pusės dienos nuomos

Paprastai automobilio nuomos sutartys skaičiuos visą pradėtą ​​24 valandų ir trumpesnį nuomos laikotarpį kaip visą nuomos dieną. Skirtumas nuo prabangių automobilių nuomos yra tas, kad dienos norma yra daug didesnė. Venkite pusės dienos, jei galite.

Pvz., Apsvarstykite galimybę įsigyti automobilį su vairuotoju, kuris jus pasiims iš oro uosto ir pristatys jūsų superautomobilį tik kitą vakarą, prieš prasidedant faktinei kelionei.

Nešvaistykite visos nuomos dienos mokesčio kelioms mylioms tarp vietinio oro uosto ir viešbučio.

Žinokite savo aprėptį

Prabangių automobilių indėliai labai skiriasi, priklausomai nuo markės ir modelio, ir paprastai laikomi kaip rezervacija nuomininko kreditinėje kortelėje.
Norėdami sumažinti riziką, turėtumėte:

Patikrinkite savo asmeninį kelionių draudimą. Daugelis draudimo polisų apima nuomojamus automobilius, kartais tik tam tikrą sumą. Mes rekomenduojame keliauti visada esant pakankamam draudimui.

Pasitarkite su savo kreditinės kortelės išdavėju ir patikrinkite, ar galimai padarytos žalos atlyginimą padengtų galimai įtrauktas kelionės draudimas. Paprastai turėtumėte naudoti kortelę kaip atsiskaitymo už prabangų automobilį formą.

Jei norite naudoti tą pačią kortelę garantuodami indėlius, įsitikinkite, kad jūsų likutis yra pakankamai didelis, kad padengtumėte kitas kelionės išlaidas.

Pabaigai

Prabangaus ar egzotiško automobilio nuoma taip pat turėtų kainuoti papildomai. Venkite mokėti oro uosto mokesčius ir paprašykite prabangių automobilių nuomos pristatyti namus ar viešbutį.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis sitandgo.lt informacija.

Paskutinės naujienos