Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Patikimiausias naudotų odinių baldų tiekėjas Lietuvoje

Odiniai baldai – nuo seno yra laikomi kaip prabangos, jaukumo ir komforto simbolis. Tiesa, tokios rūšies baldai paprastai turi ir išties nemažą kainą, jeigu norime įsigyti visiškai naują jų komplektą.

Ar gali būti sprendimas tiems, kas baldams nenori išleisti krūvos pinigų? Manome, jog tikrai taip ir jis – visai paprastas, tai yra naudoti odiniai baldai

Daugeliui atrodo, jog pirkti naudotus baldus yra prastas dalykas, kadangi jie būna susidėvėję ir menkai prižiūrėti, tačiau tai nėra tiesa. Norint, rasti gerus baldus kuriuos net ir įsigijus naudotus, jūs galėtumėte turėti pas save dar ilgai, reikia atkreipti dėmesį į baldų tiekėjo patikimumą.

Šiame straipsnyje į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis naudotų baldų tiekėją.

Atkreipkite dėmesį į siūlomą katalogą

Natūralu, jog reikia atkreipti dėmesį į tai ką siūlo pats pardavėjas. Ieškokite tokių baldų kurie iš pažiūros yra geros būklės ir neturiu akivaizdžių minusų kuriuos būtų po to sunku sutvarkyti. Rimtesnės bėdos gali reikšti, jog eventualiai jų sutvarkymas gali atsieiti tikrai nemažą pinigų sumą.

Kitas dalykas, žiūrėkite kokie baldai deri vienas su kitu. Paprastai žmonės neperka vieno odinio baldo atskirai, o ieško jų komplekto. Jeigu komplekto neradote, tuomet pagalvokite apie tai, kaip jūsų norimi baldai tarpusavyje dėrės.

Geriausias patarimas – atvykti baldų apžiūrėti gyvai. Taip galėsite geriausiai pamatyti kas dėrės o kas ne jūsų namuose.

Kokių baldų iš tiekėjų reikėtų vengti?

Naudoti baldai gali būti tikrai geras sprendimas kurie nori odinių baldų, tačiau nenori išleisti itin didelės pinigų sumos. Tiesa, kai kurie baldai gali turėti tokių problemų, kurių paprasčiausiai taisyti neapsimokės.

Naudotų odinių baldų neapsimoka jeigu jie:

  • Turi akivaizdžių apdegimų
  • Yra aplieti
  • Yra sudaryti iš skirtingų spalvų detalių
  • Turi įtrūkusias siūles
  • Jų užpildai yra nepakankamos masės
  • Akivaizdžios skylės ant jų

Daug ekspertų pritaria nuomonei, jog naudotus odinius baldus apsimoka pirkti tik tuomet jeigu jie neturi akivaizdžių minusų. Prastos kokybės baldams gali tekti atlikti papildomus remonto darbus ir investuoti daug papildomų pinigų jų priežiūrai.

Nebent išpuola toks atvejis, jog baldai, kad ir turintys savo minusų, yra tikrai vertingi kaip vintažiniai variantai, tuomet, taip, galbūt ir apsimoka investuoti į jų prikėlimą antram gyvenimui.

Priešingu atveju baldų pardavėjai vienbalsiai kartoja, jog jeigu norite tam tikro specifinio baldų varianto, jau geriau yra pasižvalgyti po naujų odinių baldų katalogus.

Pabaigai

Straipsnyje mes trumpai aptarėme tai į ką reikia atkreipti dėmesį perkant naudotus odinius baldus iš tam tikro tiekėjo. Atkreipkite dėmesį į patį siūlomą katalogą, jų bendrąją dermę jūsų aplinkoje, na ir žinoma, venkite baldų turinčių akivaizdžių minusų.

Remontuoti tokių baldų praktiškai neapsimoka, nebent turi tam tikrą labai retą variantą.

Paruošta pagal baldaiska.lt informaciją.

Paskutinės naujienos