Penktadienis, 27 gegužės, 2022

Paskolos iš privačių asmenų dažnai gaunamos geresnėmis sąlygomis

Tiems, kuriems dabar reikia nedidelės pinigų sumos, vertėtų atsižvelgti ir į privačių kreditorių pasiūlymus. Paskolos iš privačių asmenų dažniausiai gaunamos ta pačia tvarka – būtina pateikti kredito paraišką, o paskui lieka tik palaukti kol ją kreditorius išanalizuos. Pabrėžtina: kreditai šiuo metu negali būti išduodami pažeidžiant įstatymus, o tai taip pat taikoma ir privatiems paskolų teikėjams. Ieškantiems mažiausias paskolų palūkanas siūlančių paskolų teikėjų dabar siūloma pasidomėti ir privačių kreditorių siūlomomis skolinimosi galimybėmis per tarpusavio skolinimo platformas. Jeigu jums nė karto neteko skolintis per minėtas platformas, tai turėtumėte žinoti, kad jose siūlomos palūkanos yra ko gero mažiausios rinkoje.

Paskolos iš privačių asmenų internetu išduodamos gana paprastai.

Kiekvienam ketinančiam kreiptis į privačius kreditorius būtina žinoti, kad jie taiko tokią pačią kreditingumo vertinimo metodiką, kokią taiko ir visos kitos vartojimo kredito bendrovės. Privatūs paskolų teikėjai neskolina pinigų bedarbiams. Taip pat jie nenori turėti reikalų su tais, kurie skolas grąžina ne laiku arba tiems, iš kurių skolas tenka išieškoti priverstiniu būdu. Privatūs paskolų teikėjai pabrėžia, kad jų klientai turi būti mokūs ir atsakingi, o taip pat kartais užsimenama ir apie turto įkeitimą.

Jeigu jūs norite skolintis iš privačių asmenų be užstato, tai tokiu atveju jūsų kreditingumas turi būti nepriekaištingas. Tokiais atvejais, kuomet asmuo gauna dideles pajamas, patiria mažai išlaidų ir kai jo kredito istorija yra švari, jis gali gauti geresnes skolinimosi sąlygas. Tai reiškia, kad tokio asmens ko gero niekas nereikalaus nei turto įkeitimo, nei kitų garantijų.

Įprastai paskolos iš privačių asmenų imamos siekiant mažesnių įsipareigojimų kas mėnesį.

Kadangi privatūs paskolų teikėjai dažniausiai siūlo mažesnes palūkanas, reikėtų nepamiršti, kad jie neretai siūlo ir gerokai didesnes paskolų sumas. Jie taip pat gali pasiūlyti ir ilgesnį paskolos grąžinimo laikotarpį. Iš tokių asmenų skolintis pasimoka vien dėl to, kad jų nustatytos mėnesio įmokos nebūna labai jau didelės. Jeigu įmokos yra labai mažos, tai kiekvieną mėnesį asmuo jas gali mokėti daug lengviau.

Paskutinės naujienos