Penktadienis, 27 gegužės, 2022

Paskolos internetu pigiausiai lietuvoje

Paskolos internetu šiuo metu gali padėti išspręsti jums iškilusias finansines problemas. Dažnas lietuvis šiais laikais susiduria su sunkiomis finansinėmis problemos kurios neleidžia asmeniui patenkinti net paprasčiausių jo poreikių. Itin maži atlyginimai Lietuvoje verčia skolintis dažną lietuvį kuris nusprendžia įsigyti didesnės vertės prekes ar paslaugas. Ne visiems pasiseka, didžiajai daliai asmenų paskolos internetu išvis nėra suteikiamos dėl per mažų gaunamų pajamų per mėnesį. Sugriežtėjus paskolų išdavimams, itin didžiulį smūgį gavo bedarbiai ir įsiskolinę asmenys, kuriems dėl jų padėties joks finansavimas iš vis negalimas. Praėjo nemažai metų kol galiausiai įstatymų pakeitimų dėka paskolos bedarbiams yra griežtai uždraustos. Bendrovės kurios nusižengia šių įstatymų nuostatoms yra griežtai baudžiamos ar ne nutraukiama jų veikla. Bet pripažinkime, dabar paskolos internetu yra bene pigiausios lyginant su paskutinio dešimtmečio duomenimis. Asmuo šiuo metu gali pasiskolinti net iki 10 000 eurų vartojimo paskolą. Maksimalus gražinimo laikotarpis iki 60 mėnesių. Ar pamenate kai paskolos internetu buvo suteikiamos vos tik keliems mėnesiams, ir susidariusių palūkanų suma visada perkopdavo visos paskolos sumą?

Paskolos internetu iš žmonių

Šiuo metu bene pigiausiai paskolas gali pasiūlyti tarpusavio skolinimosi platformų nariai. Net ir ilgai dirbančių greitųjų kreditų paslaugas artimiausiu metu, manau, nukonkuruos paprastos paskolos iš žmonių. Taip, paskolos suteikiamos iš žmonių, o ne greitųjų kreditų bendrovių! Privalumas tokių paskolų, tai, kad asmenys, skolinantys savo asmenines lėšas nereikalauja kosminių palūkanų kaip kad darydavo greitųjų kreditų bendrovės. Tarpusavio skolinimosi platformose asmenys siekia įdarbinti savo asmenines lėšas ir už tai gauti atlygį. Pagrindinis uždarbis iš skolinimo – pelnas, gautas iš palūkanų. Šiose platformose dėl paskolos gali kreiptis visi asmenys kurie yra mokūs ir atitinka Lietuvos Respublikos įstatymo nustatytus reikalavimus paskolai auti. Dar vienas svarbus dalykas šiose platformose yra tai, jog asmenys gali ne tik gauti naują paskolą, bet ir refinansuoti savo senus finansinius įsipareigojimus greitųjų kreditų bendrovėms ar kitoms įstaigoms.

Asmenys, norintys gauti paskolą lengviau ir pigiau, taip pat gali pasinaudoti įkeitimo galimybe. Tokiu būdu, jūsų įkeistas turtas garantuos geresnes metines palūkanų normas.

Paskutinės naujienos