Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Paminklai šiuo metu gali būti statomi iškart po laidotuvių

Nežinote į kokią bendrovę reikėtų kreiptis dėl paminklų gamybos? Jums pirmiausia reikėtų pasidomėti paminklų užsakymo tvarka. Daugelyje bendrovių siūlomų paminklų gamybos sąlygos dažniausiai būna daugmaž vienodos, tačiau labiausiai reikėtų atsižvelgti į miestus. Mat, kai kurios bendrovės nevyksta paminklų montuoti į kitą Lietuvos galą. Tai reiškia, kad jeigu esate iš Vilniaus miesto ar rajono, tai jums geriausia būtų kreiptis į vietinius paminklų gamintojus. Žinoma, yra ir tokių bendrovių, kurios pagaminusios paminklą, gali jį pastatyti ir visai kitame Lietuvos gale esančioje kapavietėje. Tiesiog siūloma labiau pasidomėti kaip vyksta pats užsakymo procesas, jog paskui nebūtų jokių nesusipratimų.

Šiuo metu paminklai gaminami itin greitai, nes tai leidžia specialistų turima įranga.

Galvojantiems, jog paminklų gamyba užtruks labai ilgai, vertėtų atidžiau paskaityti kokias sąlygas pateikia gamintojai. Mat, dabar yra daug tokių bendrovių, kurios paminklus pagamina net per kelias dienas. Jums tiesiog reikėtų žiūrėti kokius terminus siūlo gamintojai. Labai svarbu paminėti, kad užsakant paminklų gamybos paslaugas, būtina susitarti ir dėl jų montavimo darbų. Kai kuriose įmonėse nėra siūlomos montavimo paslaugos – klientai turi atvykti ir atsiimti užsakytą paminklą. Štai kitos bendrovės gali pasiūlyti visas reikalingas paslaugas – nuo paminklų gamybos iki kapaviečių tvarkymo.

Taip pat pravartu žinoti, kad paminklų kainos dažniausiai nustatomos individualiai, nes visi paminklai gali būti skirtingi. Kainai įtaką daro tiek dizainas, tiek ir pasirenkamas paminklo akmuo. Jeigu paminkle turės būti dar ir mirusio artimojo atvaizdas, tai logiška, jog tokį paminklą pagaminti truks ilgiau, o tai reiškia, kad jis bus brangesnis.

Paminklai gali būti statomi iškart po laidotuvių pirmos dienos.

Pamirškit tas nerašytas tradicijas, kuomet reikia neva palaukti kelias dienas, mėnesius ar metus. Paminklą jūs galite užsakyti iš anksto. Kuomet paminklas bus pagamintas, jis galės būti atvežtas į vietą ir pastatytas taip kaip priklauso. Būtina pabrėžti, kad kapavietes su paminklais galite tvarkyti iš karto, bet žinokite, jog tam reikės laiko. Jeigu negalėsite kapavietės tvarkyti patys, tai visus darbus galite palikti paminklus gaminančiai bendrovei, nes kai kurios teikia ir kapaviečių tvarkymo paslaugas.

Paskutinės naujienos