Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Nešvaistykite pinigų – UAB tiesiog pirkite!

nauju uab pardavimasNenutuokiate nuo ko pradėti įmonės registravimo procedūrą? O žinojote, kad jums ją registruoti finansiškai neapsimoka? Dabar daug naudingiau įmonę įsigyti, nes tai kainuoja mažiau, o svarbiausia – išvengiama laiko gaišimo. Lietuvoje įmonę įsigyti galite internetu ir ne tik. Pati procedūra yra tokia paprasta, kad tam neriekia net specifinių žinių. Reikia tik atidžiai skaityti pirkimo pardavimo sutartis. Kaip bebūtų, įmones pirkti reikėtų ne iš bet ko. Reikėtų bent jau įsigilinti į tai, kaip būtų galima apsisaugoti nuo apgavysčių. Vienas paprasčiausių būdų – kreiptis į sąžiningus pardavėjus, kurie įmonėmis prekiauja ne vienerius metus.

Dabar galima rasti ne vieną pardavėją, kuris siūlo įsigyti įvairius juridinius statusus. Ne paslaptis, kad tarp populiariausių yra būtent uždarosios akcinės bendrovės. Jų parduodama daugiausiai, nes tai patraukliausia verslo įteisinimo forma. Žinoma, jeigu kalba eina apie smulkų verslą, kuriame dirbsite tik jūs patys, o apyvartos nebus milžiniškos, tuomet galbūt naudingiau būtų rinktis individualios veiklos registravimą. Čia jau reikėtų patiems pasverti visus minusus ir pliusus.

Grįžtant prie įmonių įsigijimo klausimo, turite žinoti, kad Lietuvoje yra nemažai pardavėjų, kurie NUOLATOS pardavinėja įvairias uždarąsias akcines bendroves. Tai yra jų veikla. Jie pigiau įregistruoja tokias įmones ir paskui palankiomis sąlygomis siūlo įsigyti kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims. Jeigu dar tik svarstote apie verslo pradžią, tai šis pasirinkimas jums būtų kaip tik.

Naujų UAB pardavimas – tai ko reikėtų ieškoti internete. Turite ieškoti ne ilgia veikiančių, o būtent naujai registruotų įmonių įsigijimui. Matote, kuo naujesnė įmonė, tuo labiau tikėtina, kad ji veiklos nespėjo vykdyti. Tai reikštų tik vieną – įmonė neturės skolų ir kitų „kabliukų“, kurie galėtų sukelti įtarimų.

Perkant UAB, verta dairytis į tuos pardavėjus, kurie prekyba užsiima nuolatos. Tai jie daro ne vienerius metus, todėl tokie pardavėjai bus labiau patyrę ir galės įmones perleisit daug greičiau. Įmones perkantiems internetu, dažniausiai užtenka sugaišti vos porą valandų. Viskas gali būti atliekama elektroniniu būdu. Tad, jums reikia tik susirasti patikimą įmonių pardavėją ir tiek.

Paskutinės naujienos