Penktadienis, 27 gegužės, 2022

Ne kiekvieną kartą greitieji kreditai bedarbiams yra išduodami

greitieji kreditai bedarbiamsSvarstantiems kur skolintis internetu geriausia, pirmiausia siūlome pasižiūrėti į keliamas sąlygas. Dabar greitieji kreditai bedarbiams, dirbantiems ar vykdantiems veiklą savarankiškai gali būti suteikiami individualiomis sąlygomis. Aišku, tos sąlygos negali būti tokios, kurios pažeistų įstatymų numatytą tvarką. Tad, jeigu esate iš tų, kurie dar tik domisi kur skolintis būtų naudingiausia, siūloma pirmiau apžvelgti visus reikalavimus, kurie keliami kredito bendrovėse ir ne tik. Tie reikalavimai iš karto pasakys ar verta bandyti skolintis ar ne.

Greitieji kreditai bedarbiams įprastai nėra išduodami, tačiau pasitaiko išimčių. Kai kurie bedarbio statusą turi tik dėl to, kad ieško darbo, tačiau tai nedraudžia užsiimti papildoma veikla. Trumpai tariant, tokie asmenys gauna pajamas, tačiau jokių pašalpų negauna. Jeigu esate iš tų, kurie gauna pajamas, tačiau turi bedarbio statusą, vadinasi jūs galite gauti greituosius kreditus. Greitieji kreditai bedarbiams, kurie gauna tvarias pajamas, sutiekiami įvertinus jų mokumą kaip ir visų kitų klientų. Žinoma, atsižvelgiama į pajamų šaltinius ir žiūrima ar jie yra tvarūs. Kartais pajamos skaičiuojamos konservatyviau ir tai ypač taikoma nedirbantiems asmenims.

Norint gauti greitąjį kreditą, pirmiau reikia pateikti savo asmeninius duomenis, o jeigu jie pateikiami su klaidomis, tai ir taip aišku, kad paskola nebus išduota. Dažniausiai kreditoriai paprašo, kad asmuo, pateikę paskolų paraišką, patikslintų konkrečius duomenis. Tai užtrunka. Tad, jeigu jums reikia pinigų kuo skubiau, tuomet žiūrėkite ar kredito paraiškoje nepalikote jokių klaidų. Jeigu jų bus – paskolos išdavimo procedūra užtruks ilgiau nei tikėjotės.

Kai kurie žmonės per daug optimistiškai žiūri į greitųjų kreditų bendrovių siūlomas skolinimosi galimybes. Tikrai ne visi gali gauti kreditus. Tai ypač liečia nedirbančiuosius. Greitieji kreditai bedarbiams, kurie gauna tik pašalpas ir negauna jokių kitų pajamų, nėra išduodami. Tiesiog įstatymai to neleidžia. Jeigu kažkokia bendrovė ir sugalvotų padaryti išimtį, jai tai geruoju nesibaigtų. Paprasčiausiai, kreditorių veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir jis skiria baudas už aplaidų kreditingumo vertinimą.

Aplaidus kreditingumo vertinimas yra viena dažniausių priežasčių kodėl kreditoriai gauna baudas ar netenka licencijų.

Paskutinės naujienos