Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Kokius pranašumus turi kaimo turizmas Lietuvoje?

kaimo turizmasNeapsisprendžiate kaip praleisti vasaros atostogas? Norėtumėte išvykti už Lietuvos ribų, bet tam nepakanka pinigų? Lietuvos kaimo turizmas gali būti geriausia išeitimi! Kaimo turizmo sodybos dabar gali pasiūlyti itin malonų poilsį už geriausią kainą. Sodybų skaičiui augant, didėja ir konkurencija tarp jų. Dėl to galima matyti, kad kiekvienoje vietoje vis dažniau atsiranda naujų pramogų, kuriomis galima pasimėgauti išsinuomojus vietą. Kaimo turizmo sodybose norintys pailsėti Lietuvoje gyventojai turėtų atidžiai pasidomėti ką siūlo sodybų šeimininkai. Mat, ne visose vietose bus galima rasti aktyvų laisvalaikį propaguojančias sodybas. Kai kurios yra skirtos tik pasyviam laisvalaikiui.

Jeigu jus domina kaimo turizmo sodybos, kuriose būtų galima išbandyti įvairias aktyvaus laisvalaikio pramogas, tuomet reikėtų dairytis į populiariausias vietas. Matote, jos populiarios yra ne be priežasties. Jose yra daug pramogų, kurias nori išbandyti daug žmonių. Tokiose sodybose gauti laisvą numerį nėra lengva, nes dėl didžiulės paklausos tos vietos tiesiog yra rezervuojamos iš anksto. Žinoma, pasitaiko atvejų, kuomet rezervacijos yra atšaukiamos. Tada ir galite rasite laisvų vietų.

Dažniausiai populiariausios kaimo sodybos įsikuria prie vandens telkinių – upių, ežerų ar kažkokių tvenkinių. Dėl to jos gali pasiūlyti tokias pramogas kaip – pasiplaukiojimas baidarėmis ar kitoms priemonėmis. Taip pat tokiose sodybose gali būti įrengtos įvairios vandens čiuožyklos. Tiesiog, tokios kaimo turizmo sodybos dažniausiai yra pritaikytos aktyviam laisvalaikiui. Tad, nenustebkite, jeigu ten rasite ir visai kitokių užsiėmimų.

Kalbant apie kitas sodybas, kurios nėra įsikūrusios prie vandens telkinių, reikėtų išskirti tai, jog didžiausias jų privalumas – pirčių, saunų kompleksai. Tokiose vietose neretai būna ir iškasti įvairiausi tvenkiniai, tačiau aišku – juose paplaukioti baidarėmis nepavyks. Esant didžiulei konkurencijai, tokios sodybos irgi siūlo aktyvų laisvalaikį – važinėjimąsi dviračiais, žygius po gamtą ir kt. Taip pat šiose vietose galima rasti žaidimų (krepšinio, futbolo, tinklinio) ar laipiojimo aikšteles.

Prieš pasirenkant kaimo turizmo sodybą poilsiui, paprasčiausiai pasižiūrėkite ką ji gali pasiūlyti už nustatytą nuomos kainą. Turėkite galvoje, kad kuo nuoma bus brangesnė, tuo labiau tikėtina, kad sodyboje bus daug pramogų.

Paskutinės naujienos