Sekmadienis, 14 rugpjūčio, 2022

Ką turite žinoti apie automobilio nuomą Lietuvoje?

Automobilių nuomos paslaugos mūsų šalyje išgyvena tikrąjį renesansą. Vis daugiau žmonių atranda šį patogu kelionių būdą ir renkasi nuomą vietoje kitų alternatyvų. Nors ši paslauga atsirado ir išpopuliarėjo oro uostose, kaip būdas į šalį atvykstantiems turistams patogiai keliauti, be poreikio susipažinti su vietiniu viešuoju transportu, tačiau su laiku viskas pasikeitė. Ne, nuomos paslaugos oro uostose vis dar yra labai populiari ir apie ją galima sužinoti iš šios nuorodos https://autorentalis.lt/lt/automobiliu-nuoma-palangos-oro-uoste. Tačiau dabar automobilio nuoma taip pat sėkmingai naudojasi ir šalies gyventojai, tiek neturintys nuosavų transporto priemonių, tiek ir tie, kurie dėl venų ar kitų priežasčių negali ar nenori kelionėms naudoti savų automobilių. Tiems kas dar nėra labai gerai susipažinęs su šia paslauga, norime suteikti pagrindinę, informaciją, kuri leis suprasti jos naudą.

Nuomotis automobilį Lietuvoje gali visi vairuotojo pažymėjimą turintys asmenys. Paslaugų kaina priklauso nuo kelių veiksnių:

  • Pasirinkto automobilio – kuo jis naujesnis ir prabangesnis, tuo jo paros kaina bus aukštesnė.
  • Nuomos laikotarpio – kuo jis ilgesnis, tuo pigiau teks mokėti už vieną parą.
  • Papildomos įrangos ir sąlygų – kai kurios įmonės siūlo išsinuomoti GPS navigaciją, vaikiškas kėdutes, papildomas bagažines ar draudimą, kuris leistų neprarasti užstato, jei kelionės metų kažkas nutiktų transporto priemonei.

    Užstatas dažniausias bus reikalingas visur, tačiau jo dydis priklauso tiek nuo pačios nuomos paslaugas siūlančios įmonės, tiek ir nuo siūlomų automobilių. Be nuomos kainos kelionės išlaidas sudarys degalai, kuriais teks pasirūpinti vairuotojui ir automobilio plovimas, jei nuomos laikotarpio pabaigoje jis bus reikalingas, kad transporto priemonė atrodytų taip pat kaip ir jos pradžioje. Tačiau viskuo kitu pasirūpins nuomos punktas.

Paskutinės naujienos