Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Ką svarbu žinoti renkantis interneto planą?

laisvas internetasSunku išsirinkti interneto planą? Nežinote kuris planas ir kuris tiekėjas gali pasiūlyti geriausias sąlygas? Laisvas internetas dabar prieinamas visur už ypač mažą kainą! Didžioji Lietuvos dalis yra dengiama 4G interneto tinklu, o tai reiškia, kad patį sparčiausią planą galite pasirinkti iš bet kurios vietos Lietuvoje. Aišku, kiekvienas interneto tiekėjas siūlo skirtingus planus ir kainas, o taip pat siūlomi ir skirtingi privalumai. Tad, ką pravartu žinoti tiems, kurie nori užsisakyti interneto planą už kuo mažesnę kainą?

  1. Nesirinkite tokio interneto, kurios jums nereikia. Daugelis žmonių galvoja, kad visada reikia rinktis patį sparčiausią internetą, neva taip bus geriau. Tačiau realybė rodo, kad ne visi vartotojai išnaudoja to maksimaliai spartaus interneto galimybes. Geriausia būtų planą pasirinkti pagal savo poreikius. Įprastai interneto tiekėjai teiraujasi kiek kartų per dieną ir kokiais tikslais naudojamas internetas. Taipogi klausiama kiek žmonių viename bute ar ne jį naudoja. Pagal tai ir parenkamas geriausias pasiūlymas. Tačiau, turėkite galvoje, kad pasirinkus patį sparčiausią internetą, jums teks mokėti gana nemažą pinigų sumą kiekvieną mėnesį.
  2. Mobilusis internetas neretai kainuoja pigiau nei hibridinis ar plačiajuostis. Kadangi technologijos tobulėja, tobulėja ir interneto tiekėjų pasiūlymai. Šiuo metu galite įsigyti mobilųjį internetą, kuriuos naudotis galėsite bet kur ir bet kada. Interneto tiekėjas išduoda specialų modemą arba kortelę. Kadangi šiuo metu vyksta daug akcijų, būtinai pasižiūrėkite kuris variantas jums būtų priimtinesnis.
  3. Nepamirškite atnaujinti sutarties. Įprastai interneto sutartis sudaroma 2 metų laikotarpiui. Jeigu tokią sutartį sudarysite ir jūs, nepamirškite, kad jai pasibaigus, jūs galėsite ją atnaujinti. Būtent tuo metu teiraukitės ar nebūtų siūlomos geresnės sąlygos.
  4. Interneto maršrutizatorių galite įsigyti patys. Kai kurie interneto tiekėjai patys parūpina visą įrangą namų interneto įvedimui, tačiau turėkite galvoje, kad maršrutizatorių galite įsigyti patys. Tokiu atveju, jums nereikės mokėti įrangos nuomos mokesčio, kuris taikoma daug kur.

Norintiems užsisakyti interneto planą, rekomenduojama įdėmiai paskaityti interneto teikėjų pasiūlymus, nes kai kuriais atvejais, galite gauti ne tai, ko tikėjotės. Myplan.lt pateikia daugiau informacijos apie interneto ryšio paslaugų užsakymą ir ne tik.

Paskutinės naujienos