Trečiadienis, 29 birželio, 2022

Ką reikia žinoti prieš nuomojantis automobilį oro uoste?

Svarbu, jei kažkas negerai, turi tinkamą automobilio nuomos draudimą, tačiau mažesnė tikimybė, kad jūsų nuomos patirtis bus be nelaimingų atsitikimų. Nors gali būti nepatogu palikti automobilį be agento, kuris jį patikrintų, tai yra rimtas skundas automobilių nuomos bendrovėms, o pastaraisiais metais kilo ginčų ir pretenzijų dėl žalos atlyginimo kai klientai bandau pasnaudoti automobilių nuoma vilniaus oro uoste. Nėra vyriausybės nurodymų, tačiau vartotojai sako, kad nori, kad automobilių nuomos įmonės atšauktų ir suremontuotų automobilius iš parko.

Automobilio draudimas

Daugelis didelių kredito kortelių siūlo automobilių nuomos draudimą be papildomų mokesčių. Jei jūsų JAV automobilių draudimas apima tik tarptautines automobilių nuomos bendroves, nuomos metu turėtumėte patikrinti nuomos bendrovės draudimą. Jei atsakomybės draudimas nėra įtrauktas į kredito kortelę, galbūt norėsite jį pridėti prie automobilių nuomos bendrovės arba naudoti savo, jei jau turite.

Dauguma polisų apima jus, jei jūsų automobilis yra geresnis ar vertingesnis už jūsų, todėl jums nereikia nerimauti, kad būsite patobulintas išsinuomojęs geresnį automobilį nei tas, kurį esate apdraudęs namuose. Jei jau turite savo automobilio visapusišką draudimą, jūsų polise taip pat turėtų būti numatytas išsamus jūsų nuomojamų transporto priemonių draudimas. Tačiau, jei jūsų įprastoje transporto priemonėje susiduriate ar visapusiškai draudžiate, yra didelė tikimybė, kad jis bus perkeltas į nuomojamą automobilį – todėl būtinai patikrinkite savo asmeninį automobilio draudimą.

Nuomos agentūros draudimo galimybės

Priimkite nuomos agentūros draudimo galimybes: pasitarkite su savo brokeriu, ar jūsų asmeniniame automobilio draudimo polise yra susidūrimų ir visapusiška apsauga. Visas visapusiškas draudimas gali skirtis priklausomai nuo nuomotojo, tačiau paprastai apima pagrindinį draudimą, apsaugą nuo trečiųjų šalių nelaimingo atsitikimo atveju ir nuomininko visišką atleidimą. Tai reiškia, kad už draudimą reikia mokėti daugiau, tačiau jums nereikia mokėti, jei iškyla problema su automobiliu.

Rossmanas pažymi, kad taip pat galite atsisakyti atleidimo nuo susidūrimo padarytos žalos, jei turite savo automobilio draudimą, nes jei pateksite į avariją ir turėsite sumokėti išskaitomą sumą iš savo kišenės, tai gali paskatinti įmonę padidinti jūsų tarifą. Yra geresnių būdų tai padaryti, tačiau kiekvienas turi savo kainą. Galite sutaupyti nuo 10 iki 30 USD draudimo mokesčių, jei jūsų kredito kortelių bendrovė siūlo papildomus draudimo pasiūlymus, kai išsinuomojate automobilį kaip papildomą premiją savo klientams.

Vienintelis apribojimas yra tas, kad jūs turite sumokėti 100 procentų kainos nuomos kortele. Brangiausias automobilio draudimas, padengiantis žalą, kainuoja nuo 10 iki 25 USD per dieną, tačiau jums to nereikia, jei jūsų automobilio draudimas neapima nuomojamų automobilių. Norėdami pasinaudoti šio lygio automobilių nuomos apsauga, turite sumokėti visą nuomą kredito kortele ir atsisakyti draudimo, siūlomo nuomos punkte.

Nuomos paslaugos

Svarbu suprasti, kad jei perkate draudimą per nuomos paslaugą, tai panaikins jūsų turimą kredito kortelės draudimą. Kredito kortelių bendrovė padengs visus nuostolius, kuriuos patyrėte nuomos metu, tačiau nemokės nuomos bendrovės imamų mokesčių. Draudimas, kuris yra įtrauktas į jūsų kredito kortelę, kol esate Jungtinėse Valstijose, negalioja Meksikoje, o tai reiškia, kad negalite nusipirkti viso automobilio nuomos paketo su visu draudimu iš savo automobilių nuomos bendrovės ir turėsite sumokėti už žalą iš kišenės arba reikalauti grąžinti pinigus iš kredito kortelės.

Trečiosios šalies automobilio nuomos draudimas: per trečiąją šalį sudarytas draudimas niekada nėra visiškai apdraustas, todėl turėsite sumokėti kompensaciją. Jei nenusipirksite kompaktinių diskų, kurie neapima jūsų asmeninio automobilio draudimo, jūs būsite atsakingas už visą nuomos žalą.

Jei perkate CDW, draudimas bus atšauktas, jei sugadinsite automobilį arba vairuosite apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų. Jūsų draudimas taip pat bus panaikintas, jei leisite vairuoti automobilį neįgaliotam asmeniui.

Kredito ir debeto kortelių blokavimas

Paprašykite nuomotojo užblokuoti kredito ir debeto korteles – ši praktika naudojama siekiant užtikrinti, kad klientai turėtų pakankamai pinigų sąskaitoms apmokėti. Kai kurios įmonės ima mokestį, jei grąžinate automobilį praėjus daugiau nei 24 valandoms po užsakymo.

Tai, kas nurodyta kredito kortelėje, negali padengti žalos transporto priemonei ar kitų asmenų turtui. Automobilio grąžinimas po sutarto laiko gali užtrukti papildomų išlaidų, o jei agentūra apie tai nepraneš, gali tekti papildomai sumokėti už visą nuomos dieną.

Pabaigai

Dauguma automobilių nuomos įmonių reikalauja pateikti galiojančią kredito kortelę arba garantiją, kad padengtų papildomas išlaidas, pvz., Automobilių stovėjimo bilietus, eismo taisyklių pažeidimus, degalų trūkumą ir pan. Jei naudojate debeto kortelę ar banko numerį, automobilių nuomos bendrovė patikrins jūsų kredito reitingą. nustatyti, ar esate kreditingi mokėti mokesčius. Jei pageidaujate debeto kortelės, prieš tęsdami svarbu patikrinti įmonės mokėjimo politiką.

Taip pat turėtumėte patikrinti savo kreditinę kortelę (su sąlyga, kad ją naudojate) prieš naudodamiesi ja mokėdami nuomą, automobilis pagalba ir gedimas nuomos metu. Automobilių nuomos bendrovės moka priemoką už oro uosto mokesčius oro uoste, o jų perdavimas vartotojui yra dar vienas būdas išvengti oro uosto mokesčių, kai nuomojatės oro uoste. Kai kurios automobilių nuomos bendrovės perveda vartotojams 10% visos oro uostui sumokėtos nuomos kainos, tačiau jūs galite sutaupyti pinigų, jei išsinuomojate automobilį kitoje vietoje nei oro uostas.

Plačiau automobiliusupirkimaslt.lt.

Paskutinės naujienos