Penktadienis, 27 gegužės, 2022

Ka dovanoti draugei valentino dienos proga?

Jei ieškote tobulos Valentino dienos dovanos savo žmonai ar merginai, dovana draugei yra puiki galimybė ją nustebinti. Būtinai išrinkite jai ką nors asmeniško. Bet kuriai porai, kuri šią Valentino dieną negali būti kartu asmeniškai arba palaiko ilgalaikius santykius, tai puiki dovana Valentino dienos proga, kad ji būtų ypatinga.

Mielso dovanos

Ieškote mielos dovanos, kuri privers jūsų partnerį nusišypsoti, nesuklysite su bet kuria iš šių. Nuo prašmatnių papuošalų iki seksualių dovanų, kurios paįvairins kitą pasimatymą namuose – šios romantiškos Valentino dienos dovanų idėjos leis jai pasijusti tikrai ypatingai. Nesvarbu, ar perkate savo merginai, žmonai, šeimos nariui ar draugui, mes turime geriausias Valentino dienos dovanas jūsų merginai, kurios jums tikrai patiks.

Artėjant vasario 14-ajai, oficialus laikas pradėti ieškoti geriausių romantiškų dovanų jai šią Valentino dieną, nesvarbu, ar perkate savo merginai, ar žmonai. Šiame sąraše gausu daugybės variantų jūsų gyvenimo moteriai. Šiame sąraše gausu populiarių (bet visiškai unikalių) Valentino dienos dovanų idėjų, kurios leis jai jaustis mylima vasario 14 d. ir vėliau. Nesvarbu, ar tai jūsų pirmoji Valentino diena su mergina, ar kita Valentino diena, kurią suplanavote jums ir jūsų žmonai, mes surinkome romantiškiausias dovanų idėjas kiekvienam santykių etapui.

Nuo suasmenintų papuošalų iki paskutinės minutės romantiškų dovanų, kurias galite rasti „Amazon“, šią Valentino dieną parodykite savo meilę naudodami šias dovanų idėjas. Siekdami padėti jums atrasti tą ypatingą dalyką, kuris nesugadins banko, suapvalinome 48 dovanas visų tipų Valentino dienos proga – nuo ​​itin konkurencingų stalo žaidėjų iki ilgamečių partnerių, kurie mieliau tiesiog išgertų alaus. šilta antklodė – visa tai kainuoja mažiau nei 50 USD. Nors daugumą prekių galima įsigyti „Amazon“, kitur radome keletą dovanų mėgstantiems apsipirkti. Tarp žvakių, kurios sukuria puikų apšvietimą nuotaiką, minkštų antklodžių, po kurių galima prisiglausti, meniškų vazų, kurios tikrai taps brangiais atminimo dovanėlėmis, ir protingų kauliukų, padedančių pasirinkti, kur užsisakyti vakarienę, paaiškėja, kad namų apyvokos daiktai gali būti dovana.

Papuošalai ar kvepalai?

Nuo papuošalų ir kvepalų iki sentimentalesnių dovanų ir romantiškų gestų – yra daug variantų, kaip nusipirkti savo partnerį. Jums pasisekė, nes atrinkome geriausias romantiškas, nevulgarias, mielas ir juokingas dovanų alternatyvas, nesvarbu, ar perkate savo žmonai, draugei ar slaptam gerbėjui. Artėjant Valentino dienai galite naršyti internete ieškodami tinkamos dovanos savo žmonai, vyrui, merginai, vaikinui ar kitam mylimam žmogui. Nesvarbu, ar jūs ir jūsų partneris buvote kartu porą mėnesių ar kelerius metus, rasti jai tinkamas Valentino dienos dovanas gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, o ne šiek tiek įtemptai.

Pagalvokite apie savo žmonos ar draugės pomėgius ir pomėgius ar prisiminimą, kuriuo dalinatės, ar patirtį, kurią kurdami kartu galite sukurti daugiau prisiminimų – juk geriausios dovanos dažnai būna ne apčiuopiamos, o prisiminimai. Geriausia dovana būtų kažkas, kas suasmeninta, kad parodytumėte savo partneriui, kiek jums jis rūpi. Nepamirškite išreikšti savo nuoširdžios meilės ir aistros padovanodami savo naują merginą, kad iš tikrųjų parodytumėte, jog ji yra jūsų gyvenimo meilė. Kad ir kokia mergina būtų tavo mergina, čia yra dovana, kurią ji mylės.

Nesvarbu, ar ji yra sodo mama, technologijų genijus ar grožio guru, galėsite rasti dovaną, kuri jai patiks. Jei jūsų Valentinas dar nėra apsėstas gerbėjų pamėgtos Laneiges lūpų kaukės, tai nutiks po to, kai ją jam padovanosite. Norėdami sugrąžinti gražius prisiminimus apie dieną, kai pirmą kartą sutikote savo naująją merginą bare, galite padovanoti jai aukščiausios klasės gurmaniškos kavos pakuotę.

Molly Lee ir kitos

Parduotuvės „Little Leaf“ vadovė Molly Lee rekomendavo šią mažą auksinę laistytuvą mums, kai kūrėme šventinių dovanų vadovą, o mes vis dar galvojame apie tai. Puikus D.C. gėlių parduotuvės duetas „She Loves Me DC“ siūlo Valentino dienos kolekciją ir mes per daug apie tai negalvosime (nors aišku, taip, taip), bet su tokiais pavadinimais kaip „Eternal Love Bouquet“. ”, ”Žiūrėkite dovanų rinkinį, kur auga mūsų meilė” ir ”Turėti ir laikyti pagrindinį elementą”, mes tiesiog sakome, žinote, gal eikite į kitą pusę gėlių taku. Nuo moters, kuri teigia, kad ji jau turi viską, iki moters, kurią sunku apsipirkti, mes išvardijome jai 32 geriausias dovanas, kurios palengvins jūsų apsipirkimą.

Kad ir kokios rūšies dovana būtų jūsų sąraše, nesijaudinkite – nuo ​​odos priežiūros ir odos priežiūros produktų iki alpstančių sekso žaislų ir švelnios pižamos – radome puikių dovanų, kad jūsų širdis plaktų. Taigi, norėdami padėti, paruošėme jums dovanas, kurios tikrai patiks jūsų merginai ar žmonai! Šias Instax kameras labai smagu naudoti. Taip pat yra dovanų konkretiems pomėgiams, pavyzdžiui, sodininkystei, kelionėms, muzikai ir kt.

Gerai, mes čia tikrai kimbame prie reikalo, bet prisiregistravimas gauti bet kokią internetinę prenumeratos paslaugą užtrunka maždaug penkias minutes ir tol, kol pasirenkate tą, kuri tikrai ką nors reiškia jūsų OS, tai vis tiek gali būti labai apgalvota. pateikti. 

Pabaigai
Be to, galite įsigyti šį Jennifer Meyer kūrinį „Amazon“ ir pristatyti jį į namus greičiau nei per savaitę, todėl tai bus puiki, tačiau apgalvota dovana merginai ar žmonai, jei apsipirkdami laukiate iki paskutinės minutės. Suasmeninkite Rellerys mažos širdelės karolius su jos vardu, inicialais, svarbia data arba savo kūdikio vardu, kad tai sentimentali Valentino dienos dovana, kurią ji brangins amžinai. Plačiau dovanudovana.lt.

Paskutinės naujienos