Penktadienis, 27 gegužės, 2022

Ką besiskolinantys asmenys turi žinoti apie ilgalaikes paskolas?

Neapsisprendžiant kokias paskolas rinktis, ekspertų teigimu, labiau koncentruotis vertėtų ties ilgo laikotarpio kreditais. Ilgalaikės paskolos daug mažiau pavojingos, nes jas galima grąžinti lengviau. Dėl to, kad ilgalaikių paskolų palūkanos yra mažesnės, asmuo kiekvieną mėnesį turi mokėti ne tokias jau ir dideles įmokas. Žinoma, kokios dydžio kredito įmokas bus būtina mokėti – priklausys tik nuo pasirinktos kredito sumos ir prievolės vykdymo laikotarpio. Jeigu jums reikia paskolos kuo mažesnėmis palūkanomis, tai nevalia rinktis atsitiktinių kreditorių. Ką turi žinoti kiekvienas kredito gavėjas?

Ilgalaikes paskolas būtina išskirti dėl to, kad anot Lietuvos banko skelbiamos statistikos, galima matyti, jog tokias paskolas asmenys grąžina daug lengviau. Štai, trumpalaikiai kreditai yra labiau komplikuoti – asmenys dažniausiai yra įpareigojami grąžinti visą skolą su palūkanomis per mėnesį. Be abejo, kad per tokį trumpą laiką visos paskolos sumos nesurenka daugelis asmenų, todėl jie yra įpareigojami sumokėti mokestį, jog būtų atidedama skolos grąžinimo diena. Nors tai ir gana nemaloni praktika, tačiau pastebima, kad vis dar daug kredito įstaigų naudojasi neišprususių klientų padėtimis. Norint išvengti prasiskolinimo, ekspertai rekomenduoja vengti trumpalaikių kreditų. Jie pataria rinktis tokias paskolas, kurių grąžinimui būtų taikomas kelių metų grąžinimo periodas. Paskolos internetu visą parą neprieinamos.

Tiems, kurie nusprendė rinktis ilgalaikes paskolas, siūloma atsižvelgti į tuos pasiūlymus, kuriems taikomos mažiausios palūkanos. Netikslinga būtų rinktis tas paskolas, kurioms taikomos akcijos, kuomet leidžiama nemokėti pirmų trijų mėnesių įmokų. Supraskite, tokiais pasiūlymais neretai yra viliojami klientai, tačiau jie nepastebi, kad po tų trijų mėnesių jiems gali tekti mokėti dideles įmokas ir be abejo – milžiniškas palūkanas. Ilgalaikių paskolų palūkanų norma turi būti vienas svarbiausių akcentų, į kuri dėmesį reikėtų atkreipti pirmiausiai.

Renkantis kredito teikėją, nevalia pamiršti, kad paskolas teikia ne tik įmonės. Fiziniai asmenys taipogi skolina pinigus, tik kiek kitokiu principu. Per sutelktinio finansavimo platformas fiziniai asmenys skolina savo asmeniniu pinigus. Jie juos investuoja. Didžiausias tokių platformų privalumas – mažos palūkanos ir labai lankstus kredito grąžinimo grafikas. Ten galite gauti ilgalaikes paskolas geromis sąlygomis.

Paskutinės naujienos