Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Ar vis dar madingas natūralus grožis?

Priklausomai nuo prekės ženklo, įmonės ar leidinio, „natūralaus grožio“ apibrėžimas skiriasi. Natūralus grožis reiškia odos priežiūros ir kosmetikos gaminius, pagamintus be elementų, kurie kenkia žmonėms ar aplinkai, elektroepiliaciją Vilniuje, Kaune ar kitame mieste, sveiką mitybą ir t.t.

Mes reikalaujame skaidrumo ir kokybės savo maistui, drabužiams ir dabar grožio produktams, bet ar tai geriau nei rinktis įprastą? Pirkti natūralų grožį reiškia įsipareigoti rūpintis savo asmenine gerove ir planetos sveikata.

Ir vis dėlto įžvalgumas vis dar reikalingas norint filtruoti melagingus teiginius nuo skaidrių. Atidžiai atlikdami tyrimus ir apsipirkdami, mes galime pašalinti pavojingus produktus nuo maitinančių.

Kaip grožio produktai veikia mūsų sveikatą

Vienas ryškiausių skirtumų tarp įprastų ir natūralių grožio produktų yra dėmesys ingredientams. Skirtingai nuo maisto pramonės, tradiciniai grožio prekės ženklai jau daugelį metų parduoda produktus su neįtikėtinai ilgu ingredientų sąrašu. Be to, daugelis šių sudedamųjų dalių pavadinti sudėtingais pavadinimais, todėl sąrašas dažnai nenaudingas paprastam vartotojui.

Daugelis sargybinių ir natūralaus grožio šalininkų pastebėjo, kad šie painūs sąrašai slepia daugybę nuodingų cheminių medžiagų. Per pastarąjį dešimtmetį skandalas po skandalo suabejojo ​​produktais, kuriuos dedame ant savo kūno.

Pavyzdžiui, parabenai, ftalatai ir SLS (natrio laurilsulfatas) buvo veikiami kaip galimai kenksmingi konservantai ir sintetinės pagalbinės medžiagos. Dėl šių priežasčių natūralaus grožio prekės ženklai perėmė pramonę ir save vadino sveikesnėmis alternatyvomis didelėms grožio korporacijoms.

Kaip grožio produktai veikia aplinką

Kartu su grožio industrija susijusiomis sveikatos baimėmis tradiciniai produktai sukuria didžiulį anglies pėdsaką. Įprastuose grožio produktuose, tokiuose kaip nafta ir silikonas, dažniausiai randami ingredientai yra ne tik kenksmingi mūsų sveikatai, bet ir galiausiai kenkia aplinkai.

Didžiausias poveikis aplinkai yra tai, kaip išgaunami ar gaminami tradiciniai ingredientai, nesvarbu, ar jie yra natūraliai, ar ne. Pavyzdžiui, palmių aliejus yra natūrali medžiaga, tačiau derliaus nuėmimo metodai dažnai nuima žemę, palikdami sunaikinimą.

Kai kurie natūralaus grožio prekės ženklai vis tiek naudos palmių aliejų, tačiau nurodys, kaip naudoti alyvą, kurią surenka įmonės, kurios vykdo NDPE politiką (nėra miškų kirtimo, durpių plėtros ir išnaudojimo). Daugelis grožio ingredientų nėra geri arba visi blogi, todėl reikia apsipirkinėti atsargiai/

Kaip nusipirkti geresnį grožio produktą

Natūralaus grožio prekės ženklai deda visas pastangas, kad apsaugotų mūsų ir planetos sveikatą, investuodami į atsakingai gautus ingredientus. Tačiau klientams išlieka gyvybiškai svarbu apgalvotai pirkti, neatsižvelgiant į tai, kokiomis etiketėmis grožio produktai gali pasigirti.

Kaip ir etikos požiūriu, svarbiausia yra vengti apibendrintų teiginių ir neaiškių formuluočių. Vietoj to, skirkite kelias papildomas minutes, kad perskaitytumėte produkto sudedamųjų dalių sąrašą ir peržiūrėtumėte įmonės svetainę.

Jei grožio prekės ženklas teigia esąs natūralus, tačiau nepateikia specifikos, greičiausiai tai yra žalios spalvos plovimas.

Pabaigai

Galiausiai, kadangi natūralus grožis kiekvienai įmonei ir klientui reiškia kažką kito, svarbu žinoti savo vertybes ir pirkti pirkinius, atitinkančius jūsų įsitikinimus. Nė viena įmonė negali to padaryti, nors daugelis daro tikrą žingsnį geresnės grožio pramonės link. Ir tai yra pirmas žingsnis keičiantis.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis depiliacijoscentras.lt informacija.

Paskutinės naujienos