Šeštadienis, 23 spalio, 2021

Akustinės gitaros: ar verta jas pirkti internetu?

Norite išmokti groti gitara, tačiau nežinote koks pasirinkimas būtų geriausias naujokui? Akustinės gitaros dažniausiai pasirenkamos tų, kurie pradžioje nori išmokti bent pagrindus. Tačiau aišku, kad šia gitara galima groti pačius įvairiausius kūrinius, kurie priskiriami prie POP, poproko, kantri muzikos žanrų. Akustinės gitaros pasižymi 6 stygomis, o jos yra metalinės (palyginimui – klasikinių gitarų stygos yra nailoninės). Ja galima groti tiek sėdint, tiek stovint (naudojant diržą). Akustinių gitarų kainos nėra labai jau didelės – jos siekia vos kelias dešimtis eurų. Žinoma, daug ką reiškia ir gamintojas, ir vieta iš kur ta gitara perkama.

Akustinės gitaros, kaip ir kiti muzikos instrumentai, turėtų būti perkamos iš patikimų vietų.

Renkantis gitaras, labai svarbu iš anksto pasidomėti koks pasirinkimas būtų geriausias. Tačiau ne ką mažiau svarbi ir vieta iš kurios ją pirksite. Matote, kartais kai kurias gitaras norisi palaikyti rankose prieš įsigijimą, norisi jas išbandyti, todėl daugelis vengia pirkimo internetu. Tačiau visai be reikalo. Pagrindinės muzikos instrumentus siūlančios el. parduotuvės suteikia galimybę ne tik gyvai apžiūrėti gitaras atvykus į vietą – jos gali nemokamai pristatyti gitarą jums į namus. Aiškiau kalbant, perkant gitaras, taikoma 14 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums internetu reikėtų įsigyti gitarą, o ją gavus, galėsite ją palaikyti ir išbandyti. Jeigu ji jums nepatiks dėl kažkokių priežasčių, tai ją galėsite grąžinti atgal – pardavėjas grąžins pinigus arba atsiųs kitą pagal jūsų poreikius.

Pabrėžtina, kad gavus gitarą iš el. parduotuvės, pristatymo išlaidas apmoka pats pirkėjas t.y. patys už savo pinigus turėsite išsiųsti gitarą atgal. Jeigu norėsite pakeitimo kita, tai tuomet jums teks mokėti pristatymo mokestį už naujos gavimą, nes vis dėlto – ją keičiate ne dėl prastos kokybės, o dėl to, jog ji jums nepatinka. Žinoma, norint pasinaudoti gražinimo galimybėmis, būtina tokias akustines gitaras bei kitus muzikos instrumentus pirkti tik iš patikimų internetinių parduotuvių. Jas jūs galite rasti naudodamiesi internetinėmis paieškos sistemomis. Tiesiog paieškoje suveskite „akustinės gitaros“ ir rinkitės pirmąsias pateiktas elektronines parduotuves.

Perkant akustines gitaras bei kitus muzikos instrumentus, svarbu pasižiūrėti ar perkamas kokybiškas instrumentas.

Renkantis el. parduotuves, nepamirškite, kad ne visose yra siūlomi kokybiški muzikos instrumentai. Tai liečia ir akustines gitaras. Iš pradžių reikėtų pasidomėti kurio gamintojo gitaros yra vertinamos prasčiausiai, o kurio – geriausiai. Būtina žinoti, kad pagrindinės muzikos instrumentų el. parduotuvės siūlo didžiulį pasirinkimą, o tai reiškia, kad jose rasite ir gerai žinomų gamintojų instrumentus. Taip pat pravartu žinoti, kad perkant akustines gitaras ar kitus instrumentus, nevalia dairytis į naudotus gaminius. Žinoma, tai neliečia tų atvejų, kuomet gitara perkama aukcionuose tiesiog kolekcionavimui.

Jeigu perkate akustinę gitarą tam, kad grotumėte, o ne tiesiog ją laikytumėte nenaudojamą, tai naudotas instrumentas tikrai bus prastas pasirinkimas. Net jeigu gitara ir bus be galo pigi, turėkite galvoje, kad ji neskambės taip aiškiai kaip naujas instrumentas. Būtinai rinkitės tik naujas gitaras, nes jomis galėsite groti gerokai ilgesnį laiką nei grojant naudotomis.

Paskutinės naujienos