Trečiadienis, 29 birželio, 2022

7 patarimai į ką atkreipti dėmesį norit sėkmingai valdyti verslą

Beveik kiekvienas gali pradėti verslą.

Kai užpildysite kelias formas, gausite reikiamus leidimus ar licencijas, pasiūlysite teisėtą produktą ar paslaugą ir šiek tiek ją reklamuosite, galima sakyti, kad esate įmonės savininkas. Vykdomas UAB steigimas ir jūs oficialiai verslininkas.

Tačiau sėkmingo verslo valdymas yra visiškai kitokia istorija. Verslo sėkmei įtakos turi keli veiksniai, kurie gali būti vidiniai arba išoriniai. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime naujausiais duomenimis, kuriuos turite žinoti prieš atidarydami smulkųjį verslą, pagrindine jų nesėkmės priežastimi ir keliais profesionalų patarimais, kaip valdyti ir išlaikyti sėkmingą verslą.

Svarbūs faktai

Ir nors naujų įmonių nesėkmių rodiklis yra maždaug perpus, o maždaug 50% žmonių tai nutraukia po pirmųjų penkerių metų, tai reiškia, kad 50% išgyvena peržengę penkerių metų ribą. Perspektyva priklauso nuo to, kaip žiūrite į patarlę – pusiau pilna arba pusiau tuščia.

Statistika 50 procentų naujų įmonių išgyvena per penkerių metų ribą. Darbo statistikos biuras teigia, kad beveik 80% naujų įmonių per pirmus 12 mėnesių išgyvena. Nors tai gali jus nustebinti, tai tikrai daug geresnė statistika, į kurią reikia sutelkti dėmesį.

Konkretūs skaičiai kinta priklausomai nuo pramonės šakos, todėl turėkite tai omenyje. Kai kuriose pramonės šakose, tokiose kaip sveikatos priežiūra ir socialinė pagalba, išgyvenamumas yra daug didesnis nei vidutinis. Kiti, pavyzdžiui, statyba ir transportas, turi mažesnius tarifus.

Kodėl žlunga įmonės

Žinoma, yra daugybė priežasčių, kodėl verslas gali žlugti. Tačiau, remiantis tyrimais, yra keletas, kurie yra labiau paplitę nei kiti.

Jokios rinkodaros

Jei pastatysite, jie neatvyks. Rinkodaros strategijos buvimas yra vienas iš signalinių ženklų, rodančių, ar verslas tai padarys, ar ne. Rinkodara apima viską, pradedant klientų paieška ir vėliau parduodant naujus produktus bei paslaugas.

Prastas klientų aptarnavimas

Naujoms įmonėms atsiradus pažodžiui per naktį, kainos ir produkto nepakanka, kad atskirtumėte jus nuo konkurencijos. Kaip elgiatės su savo klientais. Investuokite į klientų aptarnavimo komandos (arba savęs, jei esate vienintelis darbuotojas) mokymą apie geriausią praktiką, kad pradžiugintumėte savo klientus.

Nėra plano mastelio keitimui

Žmonės pradeda verslą dėl įvairių priežasčių. Vieni nori susitvarkyti su šalutiniu koncertu, kiti nori pakeisti visą darbo dieną ir būti savo bosu. Kad ir kokia būtų jūsų priežastis, iš anksto nuspręskite, ar norite, kad jūsų verslas neapimtų tik jūsų, kaip darbuotojo. Kartais rinkodara yra nenuspėjama. Verslas veržiasi už puikų darbą ir nėra pasirengęs antplūdžiui. Iš anksto žinodami, ar sutiksite šią akimirką, ar leisite tai praeiti, galite išgelbėti jus nuo FOMO ar net priversti uždaryti savo verslą, nes trūko reikiamo pasirengimo masto didinimui.

Puiki paslauga ar produktas niekur nenuves, jei to visiškai nereikia. Deramas kruopštumas ir rinkos tyrimai yra būtini pradiniuose verslo etapuose. Nustatykite, kas, kaip dažnai ir kodėl pirks produktą. Tai padeda ne tik rasti savo nišą, bet ir tinkamai planuoti atsargas bei prognozuoti pardavimus.

Nėra pinigų: pradėti ir kurti verslą yra brangu

Jums reikia kapitalo, investicijų, paskolų ir (arba) pajamų, kad galėtumėte išgyventi sunkmečiu. Išsamus biudžetas gali padėti jums sekti pajamas ir išlaidas.

Neteisingi žmonės.

Sėkmingiausi verslo savininkai ir verslininkai žino, kad supa save protingesniais už juos žmonėmis. Jei nuspręsite išplėsti savo verslą, jums reikės stiprios komandos, kuri padėtų jums atlikti puikų darbą. Vienintelis būdas tai padaryti yra įdarbinti ir įdarbinti geriausius žmones.

Per didelė konkurencija

Jei rinka jau yra prisotinta ir jau yra daug žinomų paslaugų teikėjų, jūs kovojate įkalnėje.

Netiksli kainodara

Jei jūsų kainos yra per didelės ir apribojate savo klientų ratą. Jei jie yra per maži ir jūs negaunate pakankamai pajamų, kad galėtumėte išsilaikyti.

Bet tai dar ne viskas. Yra daugybė kitų priežasčių, kodėl verslas žlunga, būdingos tik verslui ir pramonei. Skirkite laiko, kad gautumėte sąžiningą atsiliepimą iš „custo“

Pabaigai

Tačiau norint sėkmingai dirbti, reikia laiko, pastangų ir įsipareigojimo. Skirkite laiko studijuoti verslą, kuris išlaiko žmones priešakyje, ugdo patikimumo reputaciją, ugdo patikimumą ir kompetenciją savo pramonėje. Tai geriausi mokytojai, net jei pakeliui padarė keletą klaidų. Pasinaudokite čia išmoktais dalykais ir paverskite juos veiksmais naudodami mūsų verslo plano šabloną. Jūs pradėsite kurti ir išlaikyti sėkmingą verslą, kuris pradžiugins jūsų klientus ir uždirbs pinigų. Jeigu norite sužinoti daugiau apie uab steigimą apsilankykite Financelt.lt.

Paskutinės naujienos