Trečiadienis, 29 birželio, 2022

5 idėjos: dovana draugei

Nuo jaukių dovanų iki nuostabių naujovių iki stilingų papuošalų ir dar daugiau, dovana draugei  – čia yra vyrų sveikatos vadovas, skirtas geriausioms dovanų idėjoms merginoms. Daugeliui iš mūsų tereikia šiek tiek krypties ir kelių gerų pasirinkimų, todėl mes sudarėme mėgstamiausių dovanų idėjų, skirtų įvairaus pobūdžio ir pomėgių merginoms, sąrašą, kad galėtume jums padėti. Sudarėme apgalvotų dovanų jūsų merginai sąrašą, kad padėtume jums geresnių idėjų, kaip jai padovanoti ateinantį pasimatymą. Štai kaip pasiekti tobulą pusiausvyrą su 45 apgalvotomis dovanomis, kurias jūsų mergina tikrai įvertins, ir jos visos yra tokios pat madingos ir nuostabios, kaip ir ji.

  1. Jaukios dovanos

Nesvarbu, ar per gimtadienius, šventes ar tiesiog kartais padovanokite šiek tiek linksmybių, šį kartą praleiskite gėles ir padovanokite jai vieną iš šių 55 geriausių dovanų mergaitėms. Šios dovanos bus pagrindinė jūsų merginų kosmetinė, drabužių spinta, virtuvė ir kitose jos namų vietose, todėl būsite rimtas MVP. Nesvarbu, ar perkate savo žmonai, merginai, mamai, seseriai, geriausiam draugui ar paauglei dukrai, šios dovanos jai pavogs pasirodymą (ir širdį). Turint tiek daug galimybių (sveiki, „Amazon“), sunku rasti ką nors ypatingo, kad jūsų merginų atostogos būtų geriausios.

  1. Dovanos draugei su patobulinimais

Išsirinkti tobulą dovaną merginai gali būti sunku – dienos pabaigoje bandote parodyti jai, kiek ji jums reiškia viena dovana. Jei esate vyras, kuriam sunku rasti ir išsirinkti geriausias dovanas savo merginai, tuomet esate tinkamoje vietoje. Jei jūsų mergina neužsiminė, ko ji nori per atostogas, esate tinkamoje vietoje. Jei jūsų mergina nėra ta, kuri neduoda daug užuominų, rasti tobulą dovaną – nesvarbu, ar esate kartu tris mėnesius, ar dešimtmetį – gali būti sudėtinga, ypač po atostogų, kai galbūt išnaudojote gerai apgalvotas idėjas. išeiti.

  1. Staigmenos

Geros naujienos yra tai, kad vis dar yra daugybė gražių dovanų, kurias galite gauti savo merginai – ir jums nereikia žengti kojos į mūrinę parduotuvę, kad apsipirktumėte. Štai kodėl mes sudarėme šį sąrašą 50 garantuotų dovanų, kurios pradžiugins bet kokias mergaites – nuo ​​tų, kurios didžiuojasi kruopščiai parašytais laiškais, iki apsėstų naujausių leidinių. 50 garantuotų dovanų, kurios pradžiugins bet kokias mergaites kurie didžiuojasi kruopščiai parašytais laiškais tiems, kurie apsėsti naujausių leidimų.

  1. Žvakės

Žvakės gali atrodyti kaip klišė dovana, bet jei jas gausite teisingai, jūsų mergina tikrai jums padėkos. Jūsų merginai patiks naudoti žvakę ir patiks, kai vazoje sudegusios gėlės bus rodomos.

Jūs tikrai norite padaryti įspūdį savo seseriai gimtadienio dovana, kuri daugiau pasakytų apie seserystę, o ne apie draugystę, ir tikriausiai ieškote kažko ypatingo, kad surengtumėte savo geriausią draugą vestuvių vakarėliui, kad ji galvotų apie jus kiekvieną kartą, kai pažiūrės ar pasinaudos. tavo geriausi draugai. 

  1. Vonios reikmenys

Mums patinka partneris, kuris ne tik pasiima iš anksto supakuotus „Bath and Body Works“ dovanų krepšelius (nors jie kvepia neįtikėtinai, ir mes sveikiname jus, kad bent jau prisimenate šią progą), o iš tikrųjų užtrunka ir tiksliai atsižvelgia į jūsų poreikius. draugė nori „Bath“ ir „Body Works“ dovanų krepšelių. Čia rasite idėjų, kurios idealiai tinka jūsų dirbančiai žmonai, pavyzdžiui, šilta žvakė ar saldainių dėžutė, taip pat dovanų savo madingiems draugams, pavyzdžiui, batų, drabužių ir daugybės aksesuarų. 

Pabaigai

Kad ir kokia bebūtų proga, peržiūrėkite 91 geriausią dovaną moterims, kol pažymėsite visus sąrašo langelius (o galbūt, tik galbūt, atrasite ir sau puikių dovanų idėjų).

Paskutinės naujienos