Penktadienis, 27 gegužės, 2022

10 svarbiausių aspektų plečiant e.verslą į užsienio rinkas

Kiekvienam internetiniam verslui pagrindinis tikslas turėtų būti patekti į pasaulinę elektroninės prekybos rinką. Sužinokite, kaip tarptautinė verslo plėtra pakeitė pasaulio ekonomiką. Plėtojantis pavyzdys: verslo valdymo sistema.

Elektroninė prekyba pavertė pasaulį pasauline rinka

Produktų iš viso pasaulio įsigyti galima vienu spustelėjimu. Tarptautinė plėtra transformavo pasaulio ekonomiką, sugriežtindama pasaulinius ryšius, kad sukurtų tinklą, kuriame daiktai ir pinigai sklandžiai juda per sienas.

Pramonė kasmet auga nepaprastai greitai ir tapo svarbiu indėliu pasaulio ekonomikoje.

Šiais laikais tarptautinė plėtra nėra prabanga. Tai nepaprastai svarbu išlaikyti ekonomiką ir rinkas visame pasaulyje. Jei gerai pažvelgsite, tarptautinė elektroninė prekyba suvaidino svarbų vaidmenį gelbstint silpną ekonomiką ir paverčiant ją perspektyviomis rinkomis.

El. prekybos augimas

Pasaulinės el. Prekybos augimas buvo nepaprastas, ir tai tik turėtų augti ir turėtų būti vienas iš pagrindinių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti plečiant savo verslą tarptautiniu mastu.

Statistika rodo, kad 2019 m. Pasaulinė el. Prekyba sudarė 3,53 trln. JAV dolerių. Prognozuojama, kad iki 2023 m. Šis skaičius išaugs iki 6,54 trln. JAV dolerių. Šis apskaičiuotas pasaulinės el. Prekybos vertės padidėjimas įrodo, kad pramonė čia nori išlikti.

Kiekvienam internetiniam verslui patekti į pasaulinę elektroninės prekybos rinką turėtų būti pagrindinis prioritetas. Tai lengviau pasakyti nei padaryti.

10 vertingų patarimų norint praplėsti savo verslą užsienio rinkoje

Suprasti ir nustatyti tikslines rinkas

Tarptautinė elektroninės prekybos prekyba yra būtina visiems internetiniams mažmenininkams. Žinoma, tai yra labai platus tikslas ir iš tikrųjų dauguma mažmenininkų paprasčiausiai negalės parduoti kiekvienai šaliai.

Štai kodėl jums reikia atlikti tam tikrus tyrimus ir būti labai konkretiems tikslinėms rinkoms nustatant regionus, kuriuose veiks jūsų produktai ir prekės ženklas. Verslo valdymo sistema gali padėti.

Įsitikinkite, kad jūsų svetainė skirta vietos auditorijai

Kiekviena šalis ir regionas turi savo savitumą, todėl tarptautinės elektroninės prekybos plėtra tampa sudėtinga. Pavyzdžiui, Japonijai gali būti sunku sukurti interneto svetainę, kuri veikia JAV.

Norėdami būti sėkmingi, turėtumėte naudoti kitą svetainę, kuri veikia būtent Japonijos rinkoje.

Vietos rinkos patirtis

Tikslinių rinkų nustatymas nėra vienintelis veiksmas, užtikrinantis sėkmę. Turite ištirti kiekvieną rinką ir suprasti, kurios strategijos geriausiai veikia kiekvienoje. Kai kurios rinkos yra nepastovesnės nei kitos, todėl suprasti vietos dinamiką yra labai svarbu.

Naudokite priimtinus mokėjimo metodus

Kiekviena rinka turės savo pageidaujamus mokėjimo metodus ir svarbu, kad dirbtumėte su šiomis nuostatomis.

Kai kuriose šalyse klientai gali mokėti banko pavedimais; kitose vietose kredito kortelės ir internetinės paslaugos gali būti pasirinktas mokėjimo būdas.

Veiksmingi ir palaikantys gabenimo sprendimai

Efektyvus gabenimas yra internetinės mažmeninės prekybos verslo pagrindas. Tai ypač pasakytina apie tarptautinę elektroninę prekybą. Gebėjimas tinkamai tvarkyti tarptautinę elektroninės komercijos siuntimą yra pasaulinės sėkmės raktas.

Tarptautinės siuntimo kainos gali būti brangios, tačiau jei suprasite procesą ir pasirinksite tinkamą kurjerį, galėsite juos išlaikyti kuo mažesnius ir išlaikyti gerą pelno maržą.

Kai kurios laivybos kompanijos gali padėti išspręsti šią problemą. Verslo valdymo sistema siūlo daugybę išmanių pasaulinių laivybos sprendimų.

Priimti tinkamą technologiją

Elektroninė prekyba labai priklauso nuo technologijos, todėl jūsų, kaip internetinės mažmenininkės, sėkmei labai svarbu pritaikyti tinkamiausią ir naujausią technologinę pažangą.

Lokalizuotas sandėlio valdymas

Efektyviausias būdas parduoti užsienyje yra padaryti visą procesą kuo lokalesnį. Tai ypač taikoma bet kuriai proceso daliai, kurioje galbūt galėsite sutaupyti išlaidų.

Sandėliavimas ir užsakymų vykdymas yra geriausi to pavyzdžiai. Naudodamiesi vietiniu sandėliu, galite labai sumažinti savo veiklos išlaidas.

Kaip tvarkyti teisinius klausimus, pvz., sukčiavimą

Jei užsiimate tarptautine elektroninės prekybos prekyba, neišvengiami visų rūšių klausimai. Sukčiavimas internete yra vienas iš pavyzdžių.

Sukčiavimo problemų pastebėsite visur ir turėtumėte imtis priemonių, kad jų išvengtumėte. Visų pirma jums reikia sistemos, kuri galėtų atskirti tikrus klientus nuo apgaulingų.

Supraskite mokesčių ir muitų apribojimus

Kad ir kaip būtų puiku, tarptautinė elektroninės prekybos siuntimas nėra paprastas atvejis, kai parduodate savo produktą ir pristatote jį savo klientui.

Kadangi jūsų produktai vyks per nacionalines sienas, turėsite suprasti tiek kilmės, tiek paskirties šalių muitų taisykles.

 24/7 Klientų aptarnavimas

Kitas iššūkis, su kuriuo galite susidurti, yra geras klientų aptarnavimas tarptautiniams klientams. Dėl laiko skirtumų ir kalbos barjerų gali būti sunku teikti klientų aptarnavimą 24 valandas per parą 7 dienas vietinėmis kalbomis.

Tam yra trečiosos šalys kurios gali padėti. Vienas iš variantų – integruoti verslo valdymo sistemą.

Pabaigai

Yra dar begale problemų su kuriomis teks susidurti, bet visos jos turi sprendimą. Norint pagerinti savo kompanijos procesus ir sumažinti klaidų skaičių siūlome verslo valdymo sistemą. Apsilankykite contourenterprise.lt

Paskutinės naujienos